SUBAŞI'NDAN YILMAZ'A: 'BERABER GEZMEDİK Mİ?'
Haber
08 Şubat 2021 - Pazartesi 21:48
 
SUBAŞI'NDAN YILMAZ'A: 'BERABER GEZMEDİK Mİ?'
İBB Şubat ayı meclisi 1.oturumda Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın “İBB Silivri’ye bir tek çivi dahi çakmadı” sözlerine Silivri’de yapılanlar ile cevap verdi.
İSTANBUL Haberi
SUBAŞI'NDAN YILMAZ'A: 'BERABER GEZMEDİK Mİ?'

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın İBB Şubat Ayı Meclisi 1. Oturumunda MHP Grup Başkan Vekili olarak yaptığı konuşmada “Silivri’ye İBB hizmetlerini sürükleyerek getiriyoruz.” “İBB Silivri’ye bir çivi çakmadı” sözlerine Silivri’de yapılan çalışmaları sıralayarak cevap verdi.

 

SUBAŞI: “BUNLARI BERABER GEZDİK”

MHP Grup Başkan Vekili ve Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın ardından söz alan İBB CHP Grup Başkan Vekili Doğan Subaşı Yılmaz’a “ Volkan Başkanımız Silivri’den söz etti. “Bir tek çivi Silivri’ye çakılmadı dedi. Silivri’ye ben geldim beraber oturduk, Ekrem Başkan’da geldi.  Büyük bir heyetle geldik. Beraber kreşlere gittik. Boğluca Yaşam Vadisi yapılıyor, beraber gittik. Müjdat Gürsu Stadı yapıldı mı, bitti mi? Beraber dolaştık mı orayı? Tarıma destek verildi, süte destek verildi. Selimpaşa’da bir yol düzenlemesi yapılıyor. Kim yapıyor bunu? Ekrem Başkan yapıyor. Hastanenin oraya üst geçit yaptık.

 

İki köyde park yenilendi. Bütün Silivri köylerinin parkları yenilenecek. 45 tane park hepsi yenilenecek. 13 tane de yeni park yapılacak Kız İmam Hatip Lisesi spor salonu yapıldı oraya.

 

İBB Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Yavuz Saltık kaç defa gitti. İSTAÇ Genel Müdürü Aslan Değirmenci kaç defa gitti. İSEM Engelliler Müdürü Mesut Halıcı kaç defa gitti. İSEM Bağımlılıkla Mücadele Müdürü Mustafa Erata kaç defa gitti.

 

Ha şunu istiyorsan o olmaz. Her gün Silivri’ye gelecekler. O mümkün değil 39 ilçe var her gün birine gitseler 39 gün ediyor zaten. Bizim ayrımcılık gibi bir düşüncemiz yok. Şu ilçe MHP’li, bu ilçe Ak Partili. Öyle bir düşüncemiz yok bizim. Bunu defalarca deklare ettik. Hala da söylüyoruz.”  diyerek cevap verdi.

Kaynak: (SN) - Silivri'nin Nabzı Editör: Silivri'nin Nabzı
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı