İBB İŞTİRAKLERİ SİLİVRİ'DE BOŞ DURMUYOR
Haber
03 Ocak 2021 - Pazar 19:34
 
İBB İŞTİRAKLERİ SİLİVRİ'DE BOŞ DURMUYOR
İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan İstanbul Enerji A.Ş. tarafından Çeltik ve Büyükçavuşlu mahallelerinde 2 halı saha çalışması hızla devam ediyor.
SİLİVRİ Haberi
İBB İŞTİRAKLERİ SİLİVRİ'DE BOŞ DURMUYOR

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki İstanbul Enerji A.Ş tarafından Silivri Belediyesi ile imzalanan protokol ile birlikte Çeltik ve Büyükçavuşlu mahallelerinde devam eden halı saha çalışmaları tamamlanmak üzere.

 

BÜYÜKÇAVUŞLU'DA ÇALIŞMALAR YERİNDE İNCELENDİ

Çalışmaları yerinde inceleyen CHP Silivri İlçe Başkanı Berker Esen’e Büyükçavuşlu Mahalle’sinde Mahalle Sorumlusu Tufan Ersin ve Büyükçavuşlu Mahalle Muhtarı Erdinç Öztürk eşlik etti.

24x45 metrekare büyüklüğünde olan halı sahada demir aksam, tel çit, tribün, halı serimi ve boya işleri tamamlanırken, kum ve granül serimi çalışmalarının tamamlanmasının ardından son rötuşların yapılmasıyla birlikte tesis kullanıma açılacak.

 

ÇELTİK’LİLER DE HALI SAHAYA KAVUŞUYOR

Çeltik Mahallesi’nde İBB iştiraki İstanbul Enerji A.Ş tarafından yaptırılan çalışmaları devam eden halı sahayı ziyaret eden CHP Silivri İlçe Başkanı Berker ESEN’e burada da İBB ve Silivri Belediye Meclis Üyesi Melih Yıldız, İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Vildan Makinecioğlu, Çeltik Mahalle Sorumlusu Vahit Çoban ve Çeltik Mahalle Muhtarı Behzat Demir eşlik etti.

35x50 metrekare büyüklüğünde olan halı sahada demir aksam, tel çit, boya, halı serimi, kum ve granül çalışmaları tamamlanırken halı saha sporseverler ile buluşmak için gün sayıyor.

 

Kaynak: (SN) - Silivri'nin Nabzı Editör: Spor Servisi
Yorumlar
Haber Yazılımı