İBB’DEN AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE MALZEME DESTEĞİ
Haber
21 Ekim 2020 - Çarşamba 15:18
 
İBB’DEN AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE MALZEME DESTEĞİ
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından amatör spor kulüplerine sağlanan malzeme desteği dağıtımı bugün Silivri’de gerçekleşti.
SPOR Haberi
İBB’DEN AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE MALZEME DESTEĞİ

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından başlatılan “20 Branşta 1000 Amatör Spor Kulübüne Spor Malzemesi Dağıtımı” bugün Silivri’de gerçekleşti.

İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü yetkililerince Müjdat Gürsu Spor Tesisi’nde gerçekleşen dağıtıma CHP İstanbul Spordan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Adem Ali Kargidanoğlu, CHP Silivri İlçe Başkanı Berker ESEN, CHP Silivri Spordan Sorumlu Başkan Yardımcısı Tunacan Yaşar’da katıldı.

 

HER KULÜBE ÖZEL PAKET

İlçemizde faaliyette bulunan spor kulüplerinin renklerine özel olarak hazırlanan destek paketleri dağıtım töreni ile birlikte kulüp başkanlarına teslim edildi.

 

DESTEK PAKETİNDE NELER VAR?

Toplam 270 parçadan oluşan destek paketinde forma şort, konç, antrenman eşofmanı, idman forma ve şortu, idman çorabı, top taşıma çantası, yağmurluk, bere, eldiven, maç topu, antrenman topu, kaleci eldiveni, tekmelik, antrenman yeleği, antrenman çanağı, antrenman merdiveni, kondisyon çemberi, top şişirme pompası, düdük ve kronometreden bulunuyor.

 

DESTEKLER DEVAM EDECEK

Yetkililerin aktardığına göre futbol kulüplerine yapılacak desteklerin ardından diğer alanlarda da faaliyet gösteren amatör spor kulüplerine de branşlarına göre malzeme desteği verilmeye devam edecek.

 

DAĞITIM SONRASINDA STADI ZİYARET ETTİLER

Dağıtım töreninden sonra Müjdat Gürsu Stadını ziyaret eden CHP İstanbul Spordan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Adem Ali Kargidanoğlu, CHP Silivri İlçe Başkanı Berker ESEN, CHP Silivri Spordan Sorumlu Başkan Yardımcısı Tunacan Yaşar devam eden çalışmalar ile ilgili yetkililerden bilgi aldı.

Kaynak: (SN) - Silivri'nin Nabzı Editör: Silivri'nin Nabzı
Yorumlar
Haber Yazılımı