CHP'Lİ GENÇLER BÜYÜKLERİNİ DE UNUTMADI
Haber
30 Aralık 2020 - Çarşamba 23:02
 
CHP'Lİ GENÇLER BÜYÜKLERİNİ DE UNUTMADI
Cumhuriyet Halk Partisi Silivri Gençlik Kolları yeni yıla sayılı günler kala dur durak bilmiyor. İhtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının yüzünü güldüren CHP'li gençler daha sonra yaşlı bakım evlerine ziyarette bulundu.
SİLİVRİ Haberi
CHP'Lİ GENÇLER BÜYÜKLERİNİ DE UNUTMADI

Cumhuriyet Halk Partisi Silivri Gençlik Kolları yeni yıla sayılı günler kala dur durak bilmiyor. İhtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının yüzünü güldüren CHP'li gençler daha sonra yaşlı bakım evlerine ziyarette bulundu. Gençlik Kolları Başkanı Metehan Gürsu ve Yönetimi Özgün ve Akçil Kardeşler Yaşlı Bakım evlerine ziyarette bulunarak sosyal mesafeye ve tedbirlere uyarak yeni yıl dilekleri iletti.
 
CHP'li gençler Ziyaret ettikleri yaşlı bakım evlerine elleri kolları dolu giderek yaşlılarımızın yüzünü güldürdü.
 
 
"Büyüklerimizin torunları, elleri kolları olarak yanlarında olmak istedik."
Konu ile ilgili ulaştığımız Gençlik Kollarrı Başkanı Metehan Gürsü "Silivri Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları olarak büyüklerimizi de ziyaret etmek istedik. Pandemi dolayısı ile büyüklerimiz ile yan yana gelemesekte torunları onları unutmadığımızı yanlarında olduğumuzu hissettirmek istedik.  Büyüklerimizin torunları, çocukları, elleri kolları olarak yapmış olduğumuz C vitamini deposunu teslim ettik. Büyüklerimiz bizler için çok kıymetli istedik ki hem c vitamini alsınlar hemde yıl başında ağızları tatlansın. Ayrıca kıymetli büyüklerimiz için fedakarca çalışan emekçilerimize de bir kez daha teşekkür ederiz."  dedi.
 
Kaynak: (SN) - Silivri'nin Nabzı Editör: Emre Dikenova
Yorumlar
Haber Yazılımı