AKP’YE TAHSİS EDİLEN ARAÇLARIN LİSTESİ YAYINLANDI
Haber
10 Mayıs 2021 - Pazartesi 11:35
 
AKP’YE TAHSİS EDİLEN ARAÇLARIN LİSTESİ YAYINLANDI
Geçtiğimiz hafta gazeteci Murat Ağırel Yeniçağ Gazetesi’ndeki köşesinde geçtiğimiz dönem AK Parti genel merkezi, il ve ilçe başkanlıklarına İBB yönetimince tahsis edilen araçları yazmıştı. O araçların listesi bugün yayınlandı.
SİLİVRİ Haberi
AKP’YE TAHSİS EDİLEN ARAÇLARIN LİSTESİ YAYINLANDI

Yeniçağ yazarı, gazeteci Murat Ağırel köşesinde “Güneş balçıkla sıvanamasa da AKP, avukatı Muammer Cemaloğlu aracılığı ile bir cevap ve düzeltme göndererek gerçeklerin üstünü inkar yoluyla kapatma gayretine girişti. Herhangi bir mahkeme kararı olmamasına rağmen AKP'nin cevap ve düzeltmesini ‘cevap hakkına saygı’ ilkemiz gereği köşemizde yayınladık. Ancak, ‘Adalet ve Kalkınma Partisi'nin hiçbir birim, organ ve kademesine haberde iddia olunan şekilde araç tahsis edilmesi söz konusu değildir’ denilen cevap ve düzeltmenin bir düzeltmeye ihtiyacı olduğunu görünce İBB tarafından kiralanıp AKP'ye tahsis edilmiş araçların listesini yayınlamam kaçınılmaz oldu.” diyen Ağırel, buyurun, inceleyin” diyerek tahsis edilen araçların listesini yayınladı.

 

AK PARTİ SİLİVRİ İLÇE BAŞKANLIĞI’DA LİSTEDE

Murat Ağırel’in yazısından sonra Ak Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu haberi yalanlayarak araç tahsisi olmadığını söylemişti. Ağırel’in açıkladığı listede araçların kime tahsis edildiği bilgiside yer alıyor.

Kaynak: (SN) - Silivri'nin Nabzı Editör: Silivri'nin Nabzı
Yorumlar
Haber Yazılımı