YILDIZ VE TUTUN ATALIK’I ZİYARET ETTİ
Haber
24 Aralık 2020 - Perşembe 00:54
 
YILDIZ VE TUTUN ATALIK’I ZİYARET ETTİ
İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi Tarım, Orman, Hayvancılık ve Su Ürünleri Komisyonu üyeleri CHP İBB Silivri Meclis Üyesi Melih Yıldız ve CHP İBB Çatalca Meclis Üyesi Ayhan Tutun İBB Muhtarlıklar ve Gıda Daire Başkanı Ahmet Atalık ile görüştü.
GÜNDEM Haberi
YILDIZ VE TUTUN ATALIK’I ZİYARET ETTİ

CHP İBB Silivri Meclis Üyesi Melih Yıldız ve CHP İBB Çatalca Meclis Üyesi Ayhan Tutun Muhtarlıklar ve Gıda Daire Başkanı Ahmet Atalık ile bir araya gelerek İBB olarak 2021 yılında Silivri ve Çatalca’da gerçekleştirilecek çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

YILDIZ: “DESTEĞİMİZ DAHA DA ARTACAK”

 

İBB Muhtarlıklar ve Gıda Daire Başkanı Ahmet Atalık ile verimli bir görüşme gerçekleştirdiklerini ifade eden CHP İBB ve Silivri Belediye Meclis Üyesi Melih Yıldız : “Geçtiğimiz yıl İBB Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu tarafından başlatılan İstanbul’da Üretim Seferberliği projesi ile çiftçimize sağladığımız ücretsiz fide desteğimiz bu yılda devam edecek. Bununla beraber 2021 yılı içerisinde bölgemizde tarım ve hayvancılık konularında desteklerimiz artarak devam edecek. Çiftçi ve hayvancımızın yüzü gülecek” dedi.

 

ATALIK : “İSTANBUL ÇİFTÇİSİNİ 2021 YILINDA ÇOK ÇEŞİTLİ ARAÇLARLA DESTEKLEYECEĞİZ”

Ziyarete ile ilgili olarak İBB Muhtarlıklar ve Gıda Daire Başkanı Ahmet Atalık :”İstanbul çiftçisini 2021 yılında çok çeşitli araçlarla destekleyeceğiz. Bu hususta CHP İBB Meclis Üyeleri Melih Yıldız ve Ayhan Tutun ile detayları görüştük. 2021 yılında üretim seferberliğimiz devam edecek” dedi.

Kaynak: (SN) - Silivri'nin Nabzı Editör: Silivri'nin Nabzı
Yorumlar
Haber Yazılımı